6172 311 0917

استوانه ایمنی
انعطاف پذیری و مقاومت، دو ویژگی هستند که استوانه ایمنی را به یکی از پرکاربردترین محصولات ترافیکی و ایمنی تبدیل کرده اند. استوانه ترافیکی فنری با انعطاف پذیری هنگام برخورد ، باعث جلوگیری از بروز حادثه و خسارت برای افراد پیاده و دوچرخه‌ سوار شده و در عین حال بدلیل ساختار مقاومی که دارد، بارها و بارها پس از برخورد وسایل نقلیه، به شکل اولیه خود باز خواهد گشت.

دامنه کاربرد استوانه ایمنی با انعطاف پذیری بالا

دامنه گسترده کاربرد این محصول نیز آن را به محصولی پرفروش و جذاب تبدیل کرده است. این محصول در مسیرهای خیابانی ، محوطه‌های کارگاهی جاده‌ای و شهری؛ پارکینگ‌های عمومی و اختصاصی و مجموعه‌های ورزشی ، نقش جداکننده مسیر و هدایت وسایل نقلیه به مسیری خاص و به دور از محدوده خطر را برعهده دارد. استوانه ایمنی در ابعاد مختلف، می‌تواند به تنهایی، یا به عنوان مکمل دیگر محصولات ترافیکی مانند جداکننده پلاستیکی مورد استفاده قرارگیرد.


در ساخت انواع استوانه ایمنی ترافیکی از روش تزریق با قالبهای سنبه و ماتریس و از ترکیبات متفاوتی استفاده می‌گردد که در طول عمر محصول و مقاومت آن در برابر سرما، گرما ، ضربه و فشار و شرایط محیطی خاص تاثیرگذار خواهد بود. ترکیب استاندارد ساخت استوانه ایمنی PU یا پلی یورتان است. این نوع استوانه ایمنی از انعطاف پذیری و مقاومت قابل قبولی برخوردار است. در نوع دیگر استوانه ایمنی با کاربردهای خاص از نظر مدت زمان کاربرد ، از ترکیبات PVC (پی‌وی‌سی) استفاده می‌گردد که طبعاً از طول عمر و مقاومت پایین‌تری برخوردار خواهد بود، لیکن کار استوانه ایمنی را در مواردی خاص مانند زمینهای ورزشی وایستگاههای پلیس راه انجام می‌دهد. بنا به سفارش کارفرما از هرکدام ، ترکیبات فوق قابل استفاده در تولید محصول خواهد بود.

محصولات مکمل

به همراه این محصول 3 عدد پیچ و رولپلاک جهت نصب ارائه می‌گردد. همچنین این محصول را می‌توان به عنوان مکمل در کنار جداکننده پلاستیکی استفاده نمود. در بالای این محصول سوراخی جهت استفاده از محصولات مکمل آن تعبیه شده است. انواع محصولات مکمل عبارتند از T-Top جهت نصب یک نشانه ترافیکی یا چراغ هشدار دهنده بالای استوانه و یا O-Top جهت استفاده از زنجیر برای اتصال استوانه‌های ایمنی به یکدیگر. همچنین می‌توان بدون سری خاص، به تنهای از چراغ هشدار دهنده بالای استوانه ایمنی استفاده کرد. جایگزین‌های این محصول بولاردهای ترافیکی و یا در استفاده موقت، مخروط ترافیکی است.

محصولات مشابه

نظرات کاربران

    برای این محصول تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی

پست الکترونیک :

نظرات

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شهرک صنعتی بزرگ شیراز – بلوار کوشش جنوبی – نبش خیابان 119 – شرکت سما پلاست پرشین

تلفن : 07137743898  

فاکس : 07137743146  

همراه :  09173116172 - 09177180267